^Powrót

logo

Pomoce dla organistów i katechetów

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
403944

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Tworzenie stron internetowych

Proponujemy tworzenie stron internetowych dla parafii, instytucji kościelnych. Podstawą każdej realizacji jest indywidualny projekt graficzny, dzięki któremu stworzona strona będzie niepowtarzalna, rozpoznawalna, spójna graficznie i przejrzysta. Proponujemy kilka pakietów, spośród których można wybrać najbardziej odpowiadający potrzebom parafii.Wykonuję i opiekuję się parafialnymi stronami www, opartymi również na cms Joomla.

Administracja treścią strony

Strony internetowe, aby były chętnie odwiedzane muszą nie tylko być atrakcyjne wizualnie, ale także muszą zawierać ciekawe i aktualne treści. Utrzymanie aktualności strony wymaga nakładu pracy i systematyczności. Aby zdjąć z Księży ten dodatkowy obowiązek postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty usługę administracji treścią strony. Zamawiając ją u nas można być pewnym, że przesłane informacje będą się pojawiać na stronie terminowo i w przejrzystej formie. Poza umieszczaniem aktualności na stronie istnieje również możliwość rozsyłania ich poprzez e-mail w formie tzw. newslettera, czyli biuletynu informacyjnego, który otrzymają na swoje skrzynki poczty elektronicznej wszyscy, którzy je zamówią. Tego typu zawiadomienie jest tym cenniejsze, że poza dotarciem bezpośrednim do parafian, zwiększa również oglądalność strony.

Fotografia kościoła i otoczenia

Wykonujemy dla parafii profesjonalne fotografie kościoła i jego otoczenia. Tak zrobione zdjęcia trafiają na tworzoną stronę internetową, a także są na płycie przekazywane parafii do dowolnego, późniejszego wykorzystania. Fotografujemy też wszelkie Uroczystości Kościelne np.Odpust Parafialny, ale też dekoracje Bożonarodzeniowe, Wielkanocne, na Boże Ciało, które pojawią się w galerii strony parafialnej..

 Małgorzata  Pierowska  - Łódź    tel; 690 222 717

W tych trudnych chwilach oferuję Państwu profesjonalne fotografowanie pogrzebów. Wykonany przeze mnie reportaż, to dokument autentyczny, pełen emocji i prawdy. Długoletnie doświadczenie to gwarancja rzetelności i niepowtarzalnych kadrów z ceremonii.
Fotografia Pogrzebowa należy do najtrudniejszych fotoreportaży. Często staje się ona jedyną dokumentacją i pamiątką z tego dnia do świadomego prześledzenia odbytej ceremonii gdyż żal towarzyszący często uniemożliwia w pełni świadomie odbycie tego ważnego wydarzenia. Bardzo istotnym i mocno nie docenianym elementem takiego fotoreportażu jest okazja by zobaczyć wszystkich przybyłych gości oraz często długo nie widzianą rodzinę.

Czytaj więcej: Fotografia pogrzebowa-(funeralna)

Dziś obchodzimy

1 Niedziela Wielkiego Postu

Imieniny

Bernadety, Konstancji

myśl dnia
„Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz.”
Thomas Edison
czytanie

Rdz 9, 8-15
Ps 25
1 P 3, 18-22
Mk 1, 12-15
liturgia dnia

Luty 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Program do pisania nut i transpozycji- free

Znalezione obrazy dla zapytania musescore

salvator.jpg